Другий Міжнародний Інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для України. Європейський контекст»

СПІКЕРИ - представники систем освіти Естонії й Фінляндії, від працівників департаментів освіти до вчителя. 

МОВИ інтернет-марафону - російська, англійська з перекладом. 

Марафон відбувся - 12, 13 та 14 грудня 2017 

http://osnova.com.ua/gci/ 

_________________________________

Міжнародний інтернет-марафон є частиною Навчальної програми спецкурсу "Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для України. Європейський контекст", затверджена на засіданні Вченої ради ДВНЗ "Університет менеджменту освіти! від 18.10.2017, схвалена на засіданні Ради ректороів (директорів) Українського відкритого университету післядипломної освіти 13.10.2017 та рекомендована до впровадження у закладах післядипломної педагогічної освіти України для слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Сертифікат про розширене опанування висвітлюваних тем на дистанційному курсі з отриманням сертифікату підвищення кваліфікації тривалістю 30 годин 1 (ЄКТС) чи 60 годин (2 ЄКТС) видається Державним вищим навчальним закладом "Університет менеджменту освіти".

ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» належить до державних вищих навчальних закладів освіти IV рівня акредитації , має ліцензію на провадження освітньої діяльності з підвищення кваліфікації. Cертифікат не потребує окремого визнання і підтвердження згідно із новим Законом України "Про освіту" від 2017 року.)

Ліцензія: рішення МАК від 17.02.1994, протокол № 9 (вперше), 
наказ Міністерства освіти і науки України від 15.11.2016 № 1492л (переоформлення)
Сертифікат про акредитацію РД–IV №1154006

Ліцензія - http://umo.edu.ua/licenziya


Інформація про міжнародний інтернет-марафон на сайті ДВНЗ "УМО" - http://umo.edu.ua/university/ogoloshenya/zaproshujemo-na-drughij-mizhnarodnij-internet-marafon--za-temoju-dosvid-osviti-21-gho-storichchja-jevropejsjkij-kontekst