«Звичайні форми роботи – новий підхід: розвиваємо ключові компетентності»

У ході вебінару розглянемо питання про:

·      компетентності: що, коли та для чого

·      сучасні педагогічні технології, універсальні прийоми викладання, візуальні засоби навчання на уроках зарубіжної літератури

·      шляхи формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури згідно з вимогами нової української школи


Спікер:

Коновалова Марина Валентинівна, головний редактор журналу «Зарубіжна література» ВГ «Основа», учитель-методист

 

«Інфографіка на уроках зарубіжної літератури»


Спікер:

Коновалова Марина Валентинівна, головний редактор журналу «Зарубіжна література» ВГ «Основа», учитель-методист

Анотація:

Як зробити урок змістовним, цікавим та насиченим? Як пов’язати проблемно-тематичну й емоційну сфери уроку? Як встигнути в короткий термін викласти великий об’єм навчального матеріалу? Інфографіка – один із сучасних й інноваційних інструментів, який допоможе педагогу розв’язати ці проблеми. Про це і поговоримо на вебінарі. Запрошую! 

«Реалізація компетентнісного підходу на уроках англійської мови»


Спікер:

Любченко Олександр Сергійович, головний редактор журналу «Англійська мова та література» ВГ «Основа», учитель-практик із багаторічним досвідом роботи в загальноосвітній та спеціалізованій школі, а також з досвідом викладання англійської мови як іноземної в США

Анотація:

"Competency" або "competence" - про що йдеться? Яка основна ціль компетентнісно-орієнтованого навчання з англійської мови?  Що саме й як ми робимо в класі, коли реалізуємо "компетентнісний підхід"? Як спланувати компетентнісно-орієнтований урок? Давайте знайдемо відповідь разом!

«Шляхи до якісного уроку хімії»


Спікер:

Гранкіна Тамара Михайлівна, головний редактор журналу «Хімія» ВГ «Основа», відмінник освіти України, заслужений учитель України


Анотація:

Одне з основних завдань учителя - проведення якісних уроків. Шляхи досягнення цієї мети можуть бути різними. Це зрозуміле, грамотне викладання матеріалу, наповнення уроку наочністю, дослідами, інфографікою та ментальними мапами, зв'язок із сучасними досягненнями науки і багато іншого. Як це зробити? Давайте думати разом! Зустрічаємося на вебінарі!

«Патріотичне виховання на уроках російської мови»


Спікер:

Фефілова Галина Євгеніївна, учитель вищої категорії, учитель-методист

Анотація:

Патріотичне виховання на уроках російської мови в українській школі має опиратися на різні види пошукової, розвиваючої й творчої діяльності.

Спікер поділиться своїм досвідом громадянського і патріотичного виховання учнів, формування в них національної самосвідомості, патріотичних поглядів і переконань, любові до Батьківщини.

Вам будуть запропоновані форми, методи, прийоми роботи в даному напрямку, зразки дидактичних матеріалів (тренувальні вправи, різні види творчих робіт, тексти для аудіювання та читання мовчки), які дозволять кожному вчителю вибудувати власну стратегію щодо навчання та виховання патріотів України.